Home

Dvtk jegesmedvék mac budapest

Mac Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-4 (2016

A címvédő Diósgyőr hosszabbítás után 4-3-ra legyőzte a vendég MAC Budapest csapatát a jégkorong MOL Liga vasárnapi mérkőzésén. A DVTK ezzel továbbra is vezeti a tabellát, míg a MAC a harmadik helyen áll Több játékos betegséggel küszködött és eltiltás is sújtotta a DVTK Jegesmedvék csapatát, mégis magabiztos győzelmet arattak a piros-fehérek a MAC Budapest felett a MOL Liga döntőjének harmadik meccsén. A négy győzelemig tartó párharc állása: 2-1. Folytatás hétfőn, a budapesti Tüskecsarnokban MAC Budapest -DVTK Jegesmedvék MAC Budapest -DVTK Jegesmedvék Szerző: Jáborcsik András | 2018-01-02 18:46:00. MAC Budapest -DVTK Jegesmedvék. Erste Liga jégkorong mérkőzés. Budapest, 2018.01.02. 19:00. TV : M4Sport. Csúcsrangadóval indul az új év az Erste Ligában.

2017. március 22., szerda (Miskolc), 17:00: DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 2-1 (0-0, 0-1, 2-0) A jégkorong MOL Liga eddigi bajnokai: 2008/09: HC Csíkszereda (román MAC Budapest U20 DVTK Jegesmedvék élő eredmények (és élő online közvetítés) 29.12.2016. nap 19:00 órakor (UTC idő) kezdődik Erste Liga, International

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4-3 - DVTK hírek - jégkoron

DVTK Jegesmedvék - MAC 4-3 - DVTK hírek - jégkoron

1. ket! Jegy.hu. Ajánló. Jegyvásárlás. Neoton - Minek álmodni, ha ébren is jó Papp László Budapest Sportaréna Nekünk a közönség a legfontosabb. Ti vagytok a Neoton igazi bázisa, akik a
  2. A címvédő DVTK Jegesmedvék egymást követő negyedik sikerére hajt a jégkorong Erste Liga pénteken rajtoló fináléjában, míg ellenfele, az elmúlt két esztendőben is döntős MAC Budapest története első diadaláért száll harcba
  3. A MAC Budapest 2-0-ra vezet a címvédő DVTK Jegesmedvék elleni párharcban a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután a második, szombati mérkőzésen kétgólos hátrányból fordítva győzött a Tüskecsarnokban
  4. Erste Liga 175. fordul

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest Program. DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest. Képek, videók; Kövessen minket! Jegy.hu. Ajánló. A Résztvevők: DVTK Jegesmedvék, MAC Budapest, Fehérvár AV19, Debreceni HK, UTE, Ferencváros TC, Dunaújvárosi Acélbikák, Vasas-Continental. A selejtező. A selejtezőben 6 csapat indult. A DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest bajnoki döntősként automatikus elődöntősök voltak

MAC Budapest -DVTK Jegesmedvék - Amíg Élek É

1. Előnyben a MAC Budapest by JochaPress.hu · 24/03/2018 A MAC Budapest 4-2-re legyőzte a címvédő DVTK Jegesmedvék csapatát a jégkorong Erste Liga döntőjének első mérkőzésén pénteken, a Tüskecsarnokban
  2. dkét csapat sikerrel vette az elődöntő 5. felvonását. A DVTK nagy csatában búcsúztatta az Újpestet (Fotó: Veres Viktor
  3. Streaks found for direct matches MAC Budapest vs DVTK Jegesmedvek » DVTK Jegesmedvek played 7 matches in a row without draw. » In the last 31 matches sum of goals was Over 1.
  4. Der MAC Budapest ist ein ungarischer Eishockeyclub in Budapest, der seit 2018 in der slowakischen Extraliga aktiv ist. Die Ursprünge des Vereins reichen bis in die 1960er Jahre zurück, als an der Budapester Sportschule KSI eine Abteilung für Eishockey gegründet wurde

A címvédő DVTK Jegesmedvék az Erste Liga fináléjának negyedik mérkőzésén egygólos hátrányból fordítva 4-1-re legyőzte a MAC Budapestet. Az előző három találkozót a MAC nyerte, így azzal a tudattal utazhatott Miskolcra az együttes, hogy ha diadalmaskodik, megnyeri az Erste Ligát A DVTK Jegesmedvék vendége az Erste Liga tabellájának második helyén álló MAC Budapest jégkorongcsapata volt. A házigazdák egy kemény és férfias összecsapás végén 2-0-ra diadalmaskodtak, tovább növelve előnyüket az Erste Liga tabelláján DVTK Jegesmedvék - MAC-HKB Újbuda: 4-1 Az első harmadban bő 10 perc... ig a hazaiak irányították a mérkőzést, sok helyzetet dolgoztak ki, de Bálizs Bence parádés védéseinek hála csak egyszer volt eredményes a DVTK, mikor a hetedik percben a védő Pukka bombázott a hálóba. (1-0) A második játékrész is hasonlóan kezdődött mint az első, hazai nyomással, néhány MAC.

DÖNTŐ (Az egyik fél negyedik győzelméig tart a párharc.) DVTK JEGESMEDVÉK (1.) - MAC BUDAPEST (2.), AZ ÁLLÁS: 4-1 Az alapszakasz végeredménye: 1. DVTK Jegesmedvék 2. MAC Budapest 3. UTE 4. Debrecen 5. Corona Brasov 6. Dunaújvárosi Acélbikák 7. FTC 8. Fehérvári Titánok 9. Dunarea Galati10. HK Beograd11. SC Csíkszereda 40 29 3 2 6 187-87 95 pont40 28 2 3 7 189-90 9140 23. Übersicht DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4:1 (Extraliga 2019/2020, 15. Spieltag

HIHF

Újra a legjobbak a Jegesmedvék BOO

DVTK Jegesmedvék - MAC-HKB Újbuda: 4-1. Az első harmadban bő 10 percig a hazaiak irányították a mérkőzést, sok helyzetet dolgoztak ki, de Bálizs Bence parádés védéseinek hála csak egyszer volt eredményes a DVTK, mikor a hetedik percben a védő Pukka bombázott a hálóba. (1-0 A címvédő DVTK hosszabbítás után 4-3-ra győzte le hazai pályán a MAC Budapest csapatát a jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján. DVTK Jegesmedvék - hosszabbítás után verték a MAC-ot | Minap.h A következő szezontól kezdve két magyar csapat, a legutóbbi bajnok DVTK Jegesmedvék és a szintén döntős MAC Budapest is a szlovák hokiligában szerepel majd, amely így 12 csapatosra bővül, jelenti az MTI a bejelentés helyszínéről, Pozsonyból Übersicht MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 5:3 (Extraliga 2019/2020, 2. Spieltag

MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 2-5 (0-3, 2-2, 0-0) gól: Silló (27.), Saarenpää (35.), illetve Somogyi (4., 34.), Pavuk (12.), Booras (12.), Hajós (26.) A párharc végeredménye: 4-0 a DVTK javára. A hazaiaknál a legponterősebb játékos, McDonald nem tudta vállalni a játékot sérülés miatt, ráadásul a szintén gólérzékeny Klempa is. Head to Head Statistics : DVTK Jegesmedvék and MAC Budapest Year 2020 The Hockey Teams DVTK Jegesmedvék and MAC Budapest played 42 Games up to today. In this Games the Teams made a average of 5.5 Goals per Match Szintet lép, a szlovák ligában folytatja két magyar hokicsapat Először lett a MAC Budapest a hoki magyar bajnoka Mol Liga: a döntő első meccsét a DVTK Jegesmedvék nyert Miškovec 23. februára (TASR) - Hráči Miškovca zdolali MAC Újbuda 2:0 v nedeľňajšom zápase 1. kola nadstavbovej časti hokejovej extraligy. DVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda 2:0 (0:0, 0:0, 2:0

MAC Budapest U20 DVTK Jegesmedvék élő eredmények - SofaScor

1. Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.e
  2. A MAC Budapest 2-0-ra vezet a címvédő DVTK Jegesmedvék elleni párharcban a jégkorong Erste Liga döntőjében, miután a második, szombati mérkőzésen kétgólos hátrányból fordítva győzött a Tüskecsarnokban. A jégkorongdöntő második meccsét is a MAC nyert
  3. MAC Budapest is a Hungarian ice hockey team that currently plays in the Erste Liga.They play their home games at Tüskecsarnok, located in Budapest.In their first year of competition they would finish second in the regular season, and would reach the league finals, being swept in 4 games by DVTK Jegesmedvék.In their second season MAC would once again finish the regular season in 2nd place
  4. Direkter Vergleich der Performance und Ergebnisse der beiden Eishockey Teams MAC Budapest und DVTK Jegesmedvék. Das letzte Spiel bestritt MAC Budapest zu Hause am 14.02.2020 gegen HK SKP Poprad mit dem Ergebnis 2 : 3 und das Team DVTK Jegesmedvék spielte zuletzt auswärts am 14.02.2020 gegen HKM Zvolen mit dem Endstand 9 : 2
  5. A címvédő DVTK Jegesmedvék csapata 0-3-ról fordítva hosszabbítás után 5-4-re legyőzte a vendég MAC Budapestet a jégkorong MOL Liga döntőjének második, vasárnapi mérkőzésén. Az előző nap remek védekezéssel nyert 4-1-re a házigazda, most viszont a 4. perc elején már kétgólos hátrányban volt: előbb Hayes közelről.
  6. DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest Mol Liga döntő 2. mérk. bevonulás, Himnusz DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 5-4 hu. 2016.03.13. Mégtöbb videó Mégtöbb fot
MAC Újbuda Ice Hockey Team | A MAC Újbuda hivatalos oldala

MOL Liga 2015-2016 - Wikipédi

Események MAC HKB Újbuda Ice Hockey Tea

Kedd este 6 óra 30 perckor a DVTK Jegesmedvék vendége a MAC Budapest jégkorongcsapata volt az Erste Liga döntőjének harmadik mérkőzésén. A végletekig szoros mérkőzés végül ismét MAC győzelemmel zárult, így a feladat adott: zsinórban négy mérkőzést nyerni a bajnoki címért Eredmény: DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4-3 (1-1, 1-0, 1-2, 1-0) - hosszabbítás után A tabella: 1. DVTK Jegesmedvék 14 11 1 1 1 64-38 36 pont 2. Debrecen 14 8 2 2 2 49-33 30 3. MAC Budapest 14 7 1 1 5 50-37 24 4. Fehérvár AV19 13 6 1 2 4 43-38 2 Fehérvár AV19 - DVTK Jegesmedvék/MAC Budapest. Erste Ligás résztvevő (a selejtező győztese) - DVTK Jegesmedvék/MAC Budapest. Az elődöntők győztesei a döntőbe jutnak, melynek pályaválasztója a magasabb kiemeléssel rendelkező együttes lesz. A vesztesek a bronzmeccsen vigasztalódhatnak, ahol a házigazda a magasabban.

A MAC Budapest lesz a címvédő és alapszakaszgyőztes DVTK Jegesmedvék ellenfele a jégkorong MOL Liga döntőjében, mivel az elődöntő ötödik, szerdai mérkőzésén hazai pályán 5-1-re legyőzte a Debrecent Az alapszakaszbeli hat találkozó után a döntőbeli néggyel összesen tízszer találkozott egymással a két csapat és ezt mind kivétel nélkül a Jegesmedvék nyerték. MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 2-5 (0-3, 2-2, 0-0 A DVTK Jegesmedvék a nyolc között nagy csatában, 4-3-as összesítéssel búcsúztatták a Ferencvárost, míg az elődöntőben 4-1-re győzték le az Újpestet. A fővárosiak előbb a Fehérvári Titánokat múlták felül 4-1-re, majd a négy között szintén 4-1-es sikert arattak a Debrecen felett DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest, Miskolci Jégcsarnok 17.00 (ha szükséges) március 24., péntek: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék, Tüskecsarnok 18.00 (ha szükséges

A következő idénytől két magyar csapattal, a DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest együttesével 12 résztvevősre bővül a szlovák jégkorongbajnokság élvonala, a Tipsport liga - jelentették be pozsonyi sajtótájékoztatójukon a szlovák sorozat és a Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) vezetői 2018. június. 14. 17:07 MTI Sport Újabb nagy lépés a magyar jégkorongnak. A következő idénytől két magyar csapattal, a DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest együttesével 12 résztvevősre bővül a szlovák jégkorongbajnokság élvonala, a Tipsport liga A címvédő DVTK Jegesmedvék a Csíkszeredai Sportklubbal, míg a középszakasz-győztes MAC Budapest a Brassói Coronával találkozik a jégkorong Erste Liga március 7-én startoló elődöntőjében.A legjobb négy csapat közé elsőként a Dunaújvárosi Acélbikákat elsöprő (4-0) Sportklub jutott be, de a DVTK szintén vesztes meccs nélkül búcsúztatta a Fehérvári. MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék: 3-2 (h.u.) A döntő végeredménye: 4-1 a MAC javára!!! !!!BAJNOKCSAPAT!!! Ugyanolyan iramban indult ez a mérkőzés is, mint a döntő eddigi összes meccse. Villámgyors.. A következő idénytől a DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest együttesével 12 résztvevősre bővül a szlovák jégkorongbajnokság élvonala, a Tipsport liga - jelentették be pozsonyi sajtótájékoztatójukon a szlovák sorozat és a Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) vezetői

DVTK Jegesmedvék - MAC 5-4 (h

DVTK Jegesmedvék vs

A DVTK Jegesmedvék csapata került előnybe a jégkorong MOL Liga döntőjében, mivel az első, keddi mérkőzésen hosszabbítás után 5-4-re legyőzte a MAC Budapestet. A házigazda kezdte aktívabban a Miskolci Jégcsarnokban rendezett fordulatos találkozót, a vendégek kapusának, Bálizs Bencének többször is védenie kellett A Magyar Jégkorong Szövetség a Magyar Kupa idei kiírásába tíz csapatot hívott meg: Fehérvár AV19, DVTK Jegesmedvék, MAC Budapest, Dunaújvárosi Acélbikák, Ferencváros, UTE, Hokiklub Budapest, Schiller-Vasas, DEAC, Fehérvári Titánok, az EBEL-ben induló Fehérvár AV19, valamint a szlovák Extraligában szereplő DVTK és MAC automatikusan tagja lett az elődöntő mezőnyének

MAC Budapest - Nemzeti Sport Onlin

A 35 esztendős csatár a miskolciak áprilisban bejelentett vezetőedzője, a két évvel idősebb Marcel Rodman öccse. Budapest/Miskolc - Az FTC 4-2-re nyert a MAC Budapest otthonában a jégkorong Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik csapat. DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest 2-3 (1-2, 1-1, 0-0)-----gólszerzők: Galanisz (1., 27.), illetve Klempa (12.), Garát (18.), Bodó (22.) Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-0 a MAC javára Galanisz Nikandrosz révén 33 másodpercnyi játék után előnybe került a DVTK, ám a középszakaszgyőztes vendégek még.

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest - YouTub

Ocskay Gábor JA a MAC Budapesttel, az UTE a DVTK Jegesmedvékkel küzdött meg az U14-es bajnokság rájátszásban a döntőbe jutásért. A döntőbe végül kölyök csapatunk nem jutott be, a bronzéremért harcolhatnak március 24-én és 25-én a DVTK Jegesmedvék ellen A címvédő DVTK Jegesmedvék a finálé negyedik mérkőzésén szerdán saját közönsége előtt egygólos hátrányból fordítva 4-1-re legyőzték a MAC Budapestet. Fájó szívvel tudatjuk, hogy BALÁZS ILONA a csertői nevelőotthon egykori dolgozója 92 éves korában elhunyt.

DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest - Jegy

Először lehet bajnok a MAC Budapest - JochaPres

Elképesztő küzdelem, fergeteges hangulat, elszántság és a győzelembe vetett hitt megtestesült jutalma a díjátadón. Ilyen volt a 2018-as Erste Liga végső döntője, melyben a MAC Budapest felnőtt jégkorong csapata férfias küzdelemben hódította el a DVTK Jegesmedvék regnáló bajnokaitól a győzelmi kupát! Gratulálunk a bajnokoknak, akik ismét bebizonyították: Ha. Miskolc, 2017. március 18., szombat (MTI) - A DVTK Jegesmedvék csapata 4-3-ra megnyerte a jégkorong MOL Liga döntőjének harmadik mérkőzését szombaton a Miskolci Jégcsarnokban, így 2-1-re vezet a MAC Budapest elleni fináléban

ORIGO CÍMKÉK - MAC budapest

Eredmény, döntő, 4. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest 4-1 (0-0, 2-1, 2-0) gólszerzők: Kulmala (31.), Magosi (36.), Galanisz (60.), Sakaris (60.), illetve Klempa (29.) Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-1 a MAC javára. Az előző három találkozót a MAC nyerte, így azzal a tudattal utazhatott Miskolcra az együttes, hogy ha diadalmaskodik. Elképesztő jelenetek játszódtak le a DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest jégkorong mérkőzésen, mely során mindkét együttes a rájátszásba való bekerülésért küzdöttek. Miután a két együttes a szlovák Tipsport liga 8. és a 9. helyén végzett, így 8 csapatos play-offba való bekerülésért rájátszást vívtak egymással DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest bemutatása: Lejárt:2019-02-26, Kulturális Jegyvásárlás programajánló.Miskolc Városi Szabadidőközpont.Jegyvásárlá 2005-ben hozta létre a MAC Budapest felnőtt profi jégkorong csapatot a MAC Budapest Jégkorong Akadémia pénzügyi befektetők segítségével. A MOL Liga mezőnyéhez 2015-ben csatlakozott a csapat, Majoross Gergely vezetésével mindjárt döntőt játszhattak, ám ott alulmaradtak a DVTK Jegesmedvék elleni fináléban

A címvédő DVTK Jegesmedvék egymást követő negyedik sikerére hajt a jégkorong Erste Liga pénteken rajtoló fináléjában, míg ellenfele, az elmúlt két esztendőben is döntős MAC Budapest története első diadaláért száll harcba.Az alapszakaszgyőztes miskolciak a Fehérvári Titánok és a. DVTK Jegesmedvék - Slovakia - hockey team page with roster, stats, transactions at Eliteprospects.com Budapest, HUN : 6'0 168: R 20/21 Kevin Wehrs (D) 32 MAC HKB Újbuda : Erste Liga - - - - - 9. Zalan Fliszar (F) 2020-2021 : UTE : Erste Liga. Témák Hírek. Közélet; Sport; Kék hírek; Ország-világ; Kultúra; Könnyű. Egyperces; Sztárvilág; Életstílus; Keresztrejtvén Miskolci Jegesmedvék JSE (1994-2015) DVTK Jegesmedvék (seit 2015) Standort: Miskolc, Ungarn: Spitzname: Jegesmedvék: Vereinsfarben: schwarz, gelb, weiß Liga: Slowakische Extraliga: Spielstätte: Miskolci Jégcsarnok Kapazität: 2.304 Plätze (davon 1.304 Sitzplätze) Saison 2018/19: Platz 8 (Hauptrunde), Pre-Playoff Ich súčasťou bol práve aj štart klubov DVTK Jegesmedvék Miškovec a MAC Budapešť v Tipsport Lige. O medzinárodnej spolupráci v rámci najvyššej súťaže sa špekulovalo už dlhšie. V minulosti sa najviac uvažovalo o spoločnej československej lige, či účasti niekoľkých slovenských klubov u susedov, neskôr o rozšírení.

DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest Erste Liga bajnoki jégkorong mérkőzés biztonsági kockázatára vonatkozó határozat kijavítása. Hiv.szám: - Ügyintéző: dr. Tóth Béla c. r. alezredes Tel.: +36 1 443-5000/33-367 E-mail: tothbela@orfk.police.hu A Miskolci Jegesmedve Sportszervező Kft. (3530 Miskolc, Görgey Artúr u. 29. A Miskolc 19 győzelemmel és ugyanannyi vereséggel továbbra is nyolcadik a tabellán. A mezőny másik magyar csapata, a MAC Újbuda a 11. helyen áll. Eredmények, Tipsport Liga: DVTK Jegesmedvék-HC Kosice (szlovák) 5-4 (1-1, 3-1, 1-2) HC Banska Bystrica (szlovák)-MAC Újbuda 7-2 (2-0, 2-2, 3-0 A MAC Budapest nyerte a jégkorong Erste Ligát, miután a finálé szombati, ötödik mérkőzésen hazai pályán hosszabbítás után 3-2-re legyőzte a címvédő DVTK-t, és ezzel 4-1-re megnyerte a párharcot

Jump to navigation. Nem. 1 19 Eredmény, döntő, 5. mérkőzés: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után gólszerzők: Bodó (19.), Terbócs (28.), Dudás (64.), illetve Kulmala (10.), Berta (58.) A középszakaszt megnyerő MAC sikerét hozta a finálé első három találkozója, s bár hazai pályán szerdán az alapszakasz-győztes DVTK szépített, a fővárosi együttesnek. MAC Budapest (celým názvem: Magyar Athletikai Club Budapest) je maďarský klub ledního hokeje, který sídlí v Budapešti.Založen byl v roce 1963 pod názvem Központi Sportiskola. V roce 1993 došlo k fúzi s klubem Magyar Athletikai Club. Svůj současný název nese od roku 2011.MAC je mistrem Maďarska ze sezóny 2017/18. Od sezóny 2018/19 působí v Tipsport lize, slovenské. DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest bemutatása: Lejárt:2018-12-21, Kulturális Jegyvásárlás programajánló.Miskolc Városi Szabadidőközpont.Jegyvásárlá

DVTK Jegesmedvék utánpótlás hírek - DVTK hírek - jégkorongDVTK Jegesmedvék jégkorong | Hivatalos honlap

About club. The hockey club was founded in 1978 as Miskolci Kinizsi, it became Miskolci HC in 1990 and Miskolci Jegesmedvék JSE in 1994. A major change happened in 2015 when the hockey club became part of DVTK (Diósgyőri VTK), one of Hungary's oldest multi-sport clubs. The team plays in the Miskolc Ice Hall (capacity 1 800). The team is currently in the Slovak Tipsport League A MAC hazai pályán egy góllal nyert, míg a DVTK Jegesmedvék szintén rendezőként egy góllal kikapott kedden a szlovák jégkorongliga középszakaszának alsóházában. Az utolsó előtti MAC a Nitra ellen másfél perccel a vége előtt szerezte meg a 4-3-as sikerét jelentő találatot Eredmény: DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4-3 (1-1, 1-0, 1-2, 1-0) - hosszabbítás után. A tabella: 1. DVTK Jegesmedvék 14 11 1 1 1 64-38 36 pont 2. Debrecen 14 8 2 2 2 49-33 30 3. MAC Budapest 14 7 1 1 5 50-37 24 4. Fehérvár AV19 13 6 1 2 4 43-38 22 5. UTE 13 4 3 - 6 34-34 18 6. Ferencváros 13 4 1 2 6 40-51 16 7. HSC Csíkszereda 14 3.

Nem ismerték a szabályokat a játékvezetők a DVTK-MAC Budapest jégkorong mérkőzésen. Elképesztő jelenetek játszódtak le a DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest jégkorong mérkőzésen, mely során mindkét együttes a rájátszásba való bekerülésért küzdöttek MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-2 - hosszabbítás után. A párharc első három mérkőzését a MAC nyerte így Majoross Gergely csapata számára belefért, hogy elveszítse a második diósgyőri mérkőzést. A találkozó tétje az volt, hogy a DVTK kivívja-e, hogy még egyszer otthon léphessen jégre DVTK Jegesmedvék - MAC-HKB Újbuda: 4-1. Az első harmadban bő 10 percig a hazaiak irányították a mérkőzést, sok helyzetet dolgoztak ki, de Bálizs Bence parádés védéseinek hála csak egyszer volt eredményes a DVTK, mikor a hetedik percben a védő Pukka bombázott a hálóba A következő idénytől két magyar csapattal, a DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest együttesével 12 résztvevősre bővül a szlovák jégkorongbajnokság élvonala, a Tipsport liga -- jelentették be mai pozsonyi sajtótájékoztatójukon a szlovák sorozat és a Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) vezetői

Jövő szombat, 19.00: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék (ha szükséges) Április 2., hétfő, 20.00: DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest (ha szükséges) Április 5., csütörtök, 20.00: MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék (ha szükséges) Az elmúlt szezonig a MOL Liga nevet viselő sorozat eddigi bajnokai: 2008/09: HC Csíkszereda (román) 2009/10. Vložte si video na vlastnú stránku. 640x360 860x480 960x540 1280x720 860x480 960x540 1280x72 A MAC Budapest a román Corona Brasov együttesével találkozik a jégkorong Erste Liga elődöntőjében, míg a címvédő DVTK Jegesmedvék csapata a Csíkszeredával küzd a fináléba jutásért Érkezett: Fodor Szabolcs (vezetőedző, MAC Budapest U20), Kiss Áron (erőnléti edző), Arany Gergely (kapus, MAC Budapest), Boros Dániel Pavuk Attila (támadó, DVTK Jegesmedvék), Anssi Rantanen (védő, DVTK Jegesmedvék), Sarcia Antonino (védő, MAC Budapest U20), Brett Switzer (támadó, Nice), Tóth Adrián (támadó, DVTK.